Select Your Region

Asia/Pacific
中国 India Việt nam 대한민국 Australia ราชอาณาจักรไทย پاکستان
Europe
Türkiye United Kingdom France Deutschland Nederland España Polska Україна Italia Sverige
North America
United States México Canada
South America
Brasil
Africa
South Africa
Global
Global (English)

Informacje kontaktowe

HQ

No.57 Jintong Road,Binhai Industrial Park,Xiangshan,Ningbo,Zhejiang,315712,China

+86 574 6580 2188

sales@ginlong.com (Sales enquiries)

info@ginlong.com (General enquiries)

media@ginlong.com (Public relations)

jobs@ginlong.com (Employment enquiries)

Europe

Calle de Serrano, 240 - 1ª planta 28016 Madrid, Spain

+34 914 430 810 (Sales)

+44 113 328 0870 (service)

europesales@solisinverters.com (Sales)

euservice@solisinverters.com (Service)

UK

1 Church Street, Bootle Liverpool, L20 1AF, UK

+44 151 453 6515

europesales@solisinverters.com (Sales)

euservice@solisinverters.com (Service)

Australia

No. 5 / 109 Tulip Street, Cheltenham, Vic. 3192 Australia

+61 (0)3 8555 9516 

sales@solisinverters.com.au 

USA

+1 866 438 8408

ussales@solisinverters.com (Sales)

usservice@solisinverters.com (Service)

India

104, wing -A, 1st floor, Techno1 City Premises Plot no. X-4/1 Mahape Navi Mumbai- 400710, India

+91 224 9744 021

indiasales@ginlong.com (Sales)

inservice@solisinverters.com (Service)

Brazil

Sala 618, R. Paulo César Fidélis, 39-Lot. Res. Vila Bella, Campinas-SP,  Brasil, 13087-727

+55 19 996133803 (Sales)

+55 19 999618000 (WhatsApp)(Service)

sales@ginlong.com

Malaysia

Jalan Kelang Lama.58200 Kuala Lumpur, Malaysia

+60 0162323512 (service)

sales@ginlong.com (Sales)

service@ginlong.com (Service)

Thailand

Vibhavadi Rangsit Road, Chatuchak, Bangkok 10900, Thailand

+66 085 155 1936 (service)

sales@ginlong.com (Sales)

service@ginlong.com (Service)

Myanmar

No 10, Sagwar Pin Street,Kyimyindaing, Yangon City

+95 94 302 3335 (Service)

service@ginlong.com (Service)

Philippines

12-2C, Cambridge Village Condominium, BLK 19 Kabisig Road, San Andre's Floodway, Cainta Rizal, 1900

+63 967 008 1263(Service)

sales@ginlong.com (Sales)

service@ginlong.com (Service)

Sweden

Åkersberga, Sweden

+46 752 344 987 (Sales)

+46 850 282 408 (Service)

europesales@solisinverters.com (Sales)

euservice@solisinverters.com (Service)

Italy

Treviso, Italy

+39 02 8295 7352

sales@ginlong.com (Sales)

itservice@solisinverters.com (Service)

Romania

europesales@solisinverters.com (Sales)

euservice@solisinverters.com (Service)

Turkey

Istanbul, Turkey

+44 113 328 0870 (Sales)

+90 545 651 3541 (Service)

europesales@solisinverters.com (Sales)

uservice@solisinverters.com (Service)

Netherlands

Nokweg 3-B, 2451 AL  Leimuiden, Nederland

+31 85 048 1300

benelux@solisinverters.com (Sales and other questions)

beservice@solisinverters.com (Belgium support questions)

nlservice@solisinverters.com (Belgium support questions)

Germany

Bad Pyrmont, Germany

+49 322 12 249 144 

europesales@solisinverters.com (Sales)

deservice@solisinverters.com (Service)

Spain

Calle de Serrano, 240 - 1ª planta 28016  Madrid, Spain

+34 914 430 810 (Sales)

+34 919 495 286 (Service)

europesales@solisinverters.com (Sales)

spservice@solisinverters.com (Service)

South Africa

1487 Seilskip Road, Laser Park, Honeydew, Roodepoort, Gauteng, South Africa

+27 010 222 0181

sales@ginlong.com (Sales)

saservice@solisinverters.com (Service)

Wizyta klienta

Serdecznie zapraszamy zainteresowane strony do odwiedzenia nas w naszych biurach i obiektach, które są jednymi z najnowocześniejszych i największych w branży. Ze względu na nasze napięte harmonogramy i poufność informacji o klientach konieczne jest ustalenie terminów wizyt w naszych głównych obiektach w naszej siedzibie głównej w Ningbo, Chiny. Prosimy o kontakt z nami teraz na adres: sales@ginlong.com, aby zorganizować taką wizytę.

Complaints and Suggestions

Nazwa*
telefon
Company
Adres firmy
Email*
Wiadomość*
Kod zabezpieczający*
Prawa autorskie@2019 Ginlong Technologies. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Captcha*