Select Your Region

Asia/Pacific
中国 India Việt nam Australia
Europe
Türkiye United Kingdom France Deutschland Nederland España Polska Україна Italia Sverige
North America
United States México
South America
Brasil
Africa
South Africa
Global language
Global language

Global service concept

Tijdig, Efficiënt, Kwaliteit, Zorgeloos

Internationaal Service Centrum

HQ

No.57 Jintong Road,Binhai Industrial Park,

Xiangshan,Ningbo,Zhejiang,315712,China

Tel: +86 (0)574 6580 2188

Emails: service@ginlong.com

Australia

No. 5 / 109 Tulip Street, Cheltenham, Vic. 3192 Australia

Tel:+61(0)3 8555 9516

Emails:service@ginlongaust.com.au

Europe (UK)

1 Church Street Bootle Liverpool, L20 1AF, UK

Tel:+44 (0)113 328 0870

Emails:euservice@solisinverters.com

US

565 Metro Pl. S. Suite 3214, Dublin OH 43017 USA

Tel:+1 866 438 8408

Emails:ussales@solisinverters.com

India

104, wing -A, 1st floor,Techno City Premises Co-Opp. Society Limited, Plot no.: X-4/1 & X-4/2, Shilphata- Mahape road,Navi Mumbai- 400710

Tel:+91 (0)224 9744 021

Emails:inservice@solisinverters.com

Brazil

Sala 618, R. Paulo César Fidélis, 39-Lot. Res. Vila Bella, Campinas-SP,  Brasil, 13087-727

Tel : +55 19 996133803

Emails: sales@ginlong.com

Spain

Calle de Serrano, 240 - 1ª planta 28016 Madrid, Spain

Tel:+34 (0)914 430 810

Emails:spservice@solisinverters.com

Nederland

Nokweg 3-B, 2451 AL  Leimuiden, Nederland

Tel : +31 (0)85 048 1300

Emails: nlservice@solisinverters.com

South Africa

Ground Floor, Building 4, Quadrum Office Park, 50 Constantia Boulevard, Constantia Kloof Ext. 23, Johannesburg, South Africa

Tel : +27 (0)11 534 8461

Emails: saservice@solisinverters.com

Vietnam

43/6 quốc lộ 1A, ấp đông lân 1, bà điểm, hooc môn, TP HCM

Tel: +84 (0)90 495 1267

Emails: service@ginlong.com

Korea

#A-1301, Smart Valley, 30, Songdomirae-ro, Yeonsugu, Incheon, KOREA

Tel: +82 (0)32 822 2188

Emails: service@ginlong.com

Service Bericht

Het systeem zal een handmatige beoordeling maken nadat de indiening is voltooid. Wees geduldig en let op het meldingsbericht van het persoonlijke centrum.

Naam*
Email*
Bedrijf
Product model*
Serienummer*
Project locatie*
Bericht*
Beveiligingscode*
Copyright@2019 Ginlong Technologies alle rechten voorbehouden
Captcha*