Select Your Region

Asia/Pacific
中国 India Việt nam 대한민국 Australia ราชอาณาจักรไทย پاکستان
Europe
Türkiye United Kingdom France Deutschland Nederland España Polska Україна Italia Sverige
North America
United States México Canada
South America
Brasil
Africa
South Africa
Global
Global (English)
Array ( [0] => [1] => Tijdig, Efficiënt, Kwaliteit, Zorgeloos [2] => Global service concept [3] => Internationaal Service Centrum|Service Bericht|Het systeem zal een handmatige beoordeling maken nadat de indiening is voltooid. Wees geduldig en let op het meldingsbericht van het persoonlijke centrum. )

Global service concept

Tijdig, Efficiënt, Kwaliteit, Zorgeloos

Internationaal Service Centrum

HQ

No.57 Jintong Road,Binhai Industrial Park,

Xiangshan,Ningbo,Zhejiang,315712,China

Tel: +86 (0)574 6580 2188

Emails: solis-service@ginlong.com

Nederland

Nokweg 3-B, 2451 AL  Leimuiden, Nederland

Tel : +31 85 048 1300

Emails: nlservice@solisinverters.com

Europe (UK)

1 Church Street Bootle Liverpool, L20 1AF, UK

Tel:+44 151 453 6515

Emails:euservice@solisinverters.com

Australia

No. 5 / 109 Tulip Street, Cheltenham, Vic. 3192 Australia

Tel:+61(0)3 8555 9516

Emails:service@solisinverters.com.au

US

Tel:+1 866 438 8408

Emails:usservice@solisinverters.com

India

104, wing -A, 1st floor,Techno City Premises Co-Opp. Society Limited, Plot no.: X-4/1 & X-4/2, Shilphata- Mahape road,Navi Mumbai- 400710

Tel:+91 224 9744 021

Emails:inservice@solisinverters.com

Brazil

Sala 618, R. Paulo César Fidélis, 39-Lot. Res. Vila Bella, Campinas-SP,  Brasil, 13087-727

Tel : +55 19 996133803

Emails: service@ginlong.com

Spain

Calle de Serrano, 240 - 1ª planta 28016 Madrid, Spain

Tel:+34 919 495 286

Emails:spservice@solisinverters.com

Thailand

Vibhavadi Rangsit Road, Chatuchak, Bangkok 10900, Thailand

+66 085 155 1936 (service)

Emails:service@ginlong.com

Malaysia

Jalan Kelang Lama.58200 Kuala Lumpur, Malaysia

+60 0162323512 (service)

Emails:service@ginlong.com

Italy

Treviso, Italy

Tel:+39 02 8295 7352

Emails:itservice@solisinverters.com

South Africa

Ground Floor, Building 4, Quadrum Office Park, 50 Constantia Boulevard, Constantia Kloof Ext. 23, Johannesburg, South Africa

Tel : +27 11 534 8461

Emails: saservice@solisinverters.com

Vietnam

38/21 Đ. Lồ Ồ, Xã Bình Thắng, Dĩ An, Bình Dương, Việt Nam

Tel: +84 89 917 6618

Emails:service@ginlong.com

Korea

#A-615,Smart Valley, 30 Songdomirae-ro, yeonsu-gu, Incheon, Korea

Tel: +82 32 822 2188

Emails: service@ginlong.com

Service Bericht

Het systeem zal een handmatige beoordeling maken nadat de indiening is voltooid. Wees geduldig en let op het meldingsbericht van het persoonlijke centrum.

Naam*
Email*
Bedrijf
Product model*
Serienummer*
Project locatie*
Bericht*
Beveiligingscode*
Copyright@2019 Ginlong Technologies alle rechten voorbehouden
Captcha*