Select Your Region

Asia/Pacific
中国 India Việt nam 대한민국 Australia
Europe
Türkiye United Kingdom France Deutschland Nederland España Polska Україна Italia Sverige
North America
United States México Canada
South America
Brasil
Africa
South Africa
Global language
Global language

Задля поліпшення своїх продуктів і послуг компанія Solis проводить дослідження рівня задоволеності клієнтів

Автор:SolisЧас: 2022-07-04 13:07:08 Перегляди сторінок:23

Нінбо, Китай. 17 червня 2022 р. Сьогодні компанія Ginlong Technologies (далі – Solis) починає піврічне дослідження рівня задоволеності клієнтів задля виявлення способів, якими вона може покращувати свої продукти та послуги, а також краще задовольняти потреби клієнтів у всьому світі.

 

«Фокусом компанії Solis завжди було та є забезпечення задоволення потреб клієнтів на всіх ринках продуктів і послуг, які відповідають цим потребам, – зазначив Ерік Чжан, Директор збуту на міжнародних ринках, компанія Solis. – Щоб зрозуміти, як ми можемо вдосконалювати свою роботу, важливо отримувати відгуки від розповсюджувачів, монтажних організацій та інших зацікавлених осіб галузі».

 

Компанія прагне, щоб кожен висловив свою думку. Отже, компанія пропонує надати відповіді користувачам як продуктів і послуг Solis, так і продуктів і послуг інших виробників у галузі фотоелектричної сонячної енергії. Компанія використовуватиме результати дослідження для розгляду процесів і сфер розробки продуктів, які можна покращувати задля підвищення якості обслуговування клієнтів.

 

Щоб взяти участь у дослідженні, вам пропонується клацнути посилання «Дослідження рівня задоволеності клієнтів Solis», яке можна знайти на веб-сайті www.solisinverters.com, а також у каналах у соціальних мережах Solis. Для заповнення дослідження знадобиться не більше 5 хвилин. Дослідження перебуває в інтерактивному режимі із сьогоднішнього дня – четвер 17 червня – та завершується 6 липня.

 

Будь-яка особа, яка заповнила дослідження та надала свою адресу ел. пошти, стає учасником розіграшу подарункової картки Amazon на 200 дол. США. Переможці вибиратимуться за континентом – Європа, Африка, Азія, Північна Америка, Південна Америка тощо. Переможці отримають сповіщення ел. поштою після закриття дослідження, але не пізніше 15 липня.

 

Про компанію Ginlong Technologies (Solis)

Компанія Ginlong Technologies (Solis), яка заснована 2005 року (біржовий код цінних паперів: 300763 SZ), є одним із найбільших і найдосвідченіших світових виробників інверторів сонячної енергії. Компанія забезпечує ефективні за затратами рішення для домашніх господарств, підприємств і великомасштабних електростанцій. Компанія підвищує ефективність на кожному рівні ланцюга постачання сонячної енергії, що є цікавим для власників домашніх господарств і підприємств, виробників електроенергії та інвесторів у відновлювані джерела енергії в світовому масштабі. Поєднуючи глобальний ланцюг постачання з науково-дослідними та виробничими можливостями світового рівня, компанія Ginlong оптимізує інвертори Solis для кожного регіонального ринку, а також надає послуги й підтримку клієнтам завдяки робочій групі місцевих експертів. Компанія прагне співпрацювати із зацікавленими особами задля прискорення досягнення світом більш сталого майбутнього. Щоб отримати докладніші відомості, відвідайте www.solisinverters.com

0
Усі коментарі (0):
+ Більше

Рекомендовані новини

Авторське право@ 2020 Ginlong Технолоджис. Усі права захищені
Captcha*